Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Bahçe Katı Balkon Modelleri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Bahçe ve Balkon / Bahçe Katı Balkon Modelleri 2019

Bahçe Katı Balkon Modelleri 2019

tarihinde eklendi

Bahçe katı balkon modelleri yazımızla sizlere farklı fikirler sunmaya çalışacağız. İşte yılın en yeni modelleri…

Bahçe katına yapılabilecek balkon modellerinin bu sene oldukça modern bir tarza sahip olduğunun altını çizebiliriz. Modellerin camlı olduğunun altını çizdikten sonra bu modelleri kendi evinizde nasıl uygulayabilirsiniz bunlara geçmek istiyoruz.

Bahçe katında oturuyorsanız balkon çıkıntısını muhteşem bir kış bahçesine çevirebilirsiniz. Burada önemli olan kış bahçesi olarak değerlendireceğiniz alanın şekli ve büyüklüğü. Sahip olduğunuz alanı iyi değerlendirebilirseniz kışın soğuk günlerini bu keyifli ortamda rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Kapısı sürgülü balkon modelleri çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt verecek özelliklere sahip. Kapının kırılma riski neredeyse sıfır. Çocuk kilidinin mevcut olması ise çok daha büyük bir artı. Bizim çocuklu ailelere tavsiyemiz ise balkonun bir bölümünü oyuncaklara ayırmak!

Bahçe katına balkon dekorasyonu yaparken zemin için çim halı kullanabilirsiniz. Çiçek saksılarının sayısını artırarak kışında kendinizi gerçek bir bahçe içerisinde hissedebilirsiniz. İçeriye bir hamak, salıncak yada sallanan koltuk bile ekleyebileceğinizi de anımsatmak isteriz.

Kentin stresinden, trafiğinden ve kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin akşam kaçamaklarını bu balkonlarda yapabileceği kesin! Hatta küçük arkadaş toplantıları ve sohbetleri için bile ideal bir mekan.

Balkon dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken detay doğayı bu balkona taşıyabilmek. Yaz ve kış her mevsim bu mekanı aktif olarak kullanabilmek. Doğru aydınlatmayla huzuru ikiye katlamak! Zevkinize uygun renk tonlarıyla enerjisini yükseltmek.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*