Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Bütçeyi Sarsmadan Dekorasyon Yapmak

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Bütçeyi Sarsmadan Dekorasyon Yapmak

Bütçeyi Sarsmadan Dekorasyon Yapmak

tarihinde eklendi

Dekorasyon yapmak masraflı bir iş gibi görünse de bazı detayları değerlendirerek çok para harcamaktan kurtulabilir, evinizde büyük değişimler yapabilirsiniz.

Evinizde dekorasyon değişikliği yapmak istiyor ve bu iş için küçük bir bütçeniz varsa ümitsizliğe kapılmayın. Bütçenize uygun alternatifler üzerinde durarak evinizin havasını değiştirin.

Dekorasyon yapmak için önceliklerinizi belirleyin. Evinizde en ok değiştirmek istediğiniz odayı veya oda içindeki parçaları listeleyin. Öncelik sırasına göre değişimi başlatın.

Bu noktada nasıl değişiklikler yapabilirsiniz? Bütçeniz bir koltuk takımını değiştirmek için yeterli değilse tek bir koltuğu değiştirebilirsiniz. Mesela berjerleri sabit bırakıp üçlü koltuğu yenilemek mantıklı bir karar olabilir.

Odanın halısını değiştirmek yada zemini yenilemek ev dekorasyonunda önemli bir detaydır. Yıllardır kullandığınız koyu renk parkeler yerine açık ton bir zemin odanın daha aydınlık olmasını beraberinde getirecektir. Odanın halısını yenilemek fikri cazip gelmezse halı örtülerine de başvurabilirsiniz.

Büyük paralar harcamadan yapılacak dekorasyon fikirleri arasında duvar rengini değiştirmek önceliklidir. Neden derseniz renk değişimi insanın enerjisini yükseltmeye yeterlidir.

Bütün bunların yanında koltukların üzerine atacağınız renkli bir şal yada odaya uygun kırlentler de küçük bütçelerle yapılacak yeniliklerdendir.

Evde dekorasyon değişikliği yapmak isteyenler perdelere de dokunabilir. Fonları renklendirmek kısa ve etkili bir tercih olacaktır. Tül perdeleri komple yenilemekse maliyet açısından biraz külfetli olacaktır. Bütçenizi zorlamak istemiyorsanız tül perdeleri dokunmayın deriz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*