Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Etkileyici Ahşap Tavan Modelleri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Etkileyici Ahşap Tavan Modelleri 2019

Etkileyici Ahşap Tavan Modelleri 2019

Yaşam alanlarınız için ilham alabileceğiniz birbirinden farklı tarzlarda dekoratif ahşap tavan modelleri

tarihinde eklendi

Hem klasik hemde modern iç mekanlar için ahşap, modası hiç geçmeyecek, sağlıklı ve estetik bir malzemedir. Özellikle mekanda doğal ve sıcak bir atmosfer yaratmak için ahşap malzemeler bir çok farklı şekilde evin her bölümünde öne çıkabiliyor. Örnek olarak ahşap tavanları gösterebiliriz, üstelik son yıllarda ahşap tavan modelleri yeniden moda oldular.

Eskinin o sıcacık, samimi evlerindeki rahat atmosferin kaynağı ahşap, tavan ve duvar dekorasyonun vazgeçilmez malzemesiydi. Sonrasında yerini betona bırakan bu sıcak ve doğal malzeme günümüzde tekrar eski popülerliğini yakalamış durumda. Yazımızda yaşam alanlarınıza doğal, sıcak ve estetik bir atmosfer oluşturacağını düşündüğümüz birbirinden güzel ve etkileyici 2019 ahşap tavan dekorasyon örnekleri size bu konuda ilham verebilir.

Etkileyici Ahşap Tavan Modelleri 2019

Günümüz modern betonarme evlerinde ahşabın kaliteli ve estetik yönünü pek çok farklı şekillerde görebiliyoruz, buna tavanlarda dahil. 2019 Ahşap tavan modelleri sadece klasik tarza sahip iç mekanlarda değil, modern ve yenilikçi iç mekanlarda içinde son derece estetik bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Etkileyici Ahşap Tavan Modelleri 2019

Ahşap tavan dekorasyon örnekleri 2019

Ahşap çok yönlü ve kolay uyarlanabilir bir malzeme olduğundan dekorasyon alanında sınırsız çeşitliliğe sahiptir. Yüzyıllardır dünyanın dört bir yanında ahşap duvar, zemin ve tavan kaplamaları mekanın doğal ve sıcak tarzını öne çıkaran en önemli belirleyici unsurları olmuşlardır. Özellikle ahşap tavan modelleri günümüzde sadece evlerde değil, kamu binaları dahil olmak üzere halka açık bir çok alanda kullanılıyor.

Mekanın kalitesini yansıtan ahşap tavanlar

Ahşap tavanlar hiç şüphe yok ki bir mekanın doğallığını öne çıkardığı gibi dekorasyon kalitesini de vurgulayan uygulamalar. Ahşap tavan modelleri söz konusu olduğunda akla hemen rustik tarzı iç mekanlar gelir. Fakat ahşabın çok yönlü ve kolay uyarlanabilir bir malzeme olması onu modern stil iç mekanlarında başrol oyuncusu yapabiliyor.

Bu noktada dekoratif ahşap tavan modelleri hem klasik hemde modern iç mekanlarda kaliteli ve sofistike bir atmosfer yaratmak için en güçlü seçeneklerden biridir. Üstelik alçıpan ile birlikte harmanlanarak bir çok tarza ve zevke hitap edebilir.

Galerimizde yaşam alanlarınız için size ilham vereceğini düşündüğümüz, birbirinden farklı tarzlara sahip iç mekanlarda yer alan etkileyici ahşap tavan modelleri derledik. İşte ahşap tavan dekorasyonu konusunda tüm ön yargıları ortadan kaldıracak kalitede ki ahşap tavan örnekleri!


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • İçinizi Isıtacak Bahar Dekorasyonu Fikirleri

    Bahar geldi gidiyor… Hala bahar dekorasyonu yapmayanlardansanız şimdi harekete geçme zamanı! Evinizi ve içinizi ısıtacak bahar dekorasyonu fikirleri yazımızın devamında…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*