Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Küçük Banyolara Dekorasyon Önerileri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Küçük Banyolara Dekorasyon Önerileri

Küçük Banyolara Dekorasyon Önerileri

tarihinde eklendi

Banyonuzun küçük olması canınızı sıkmasın! Birkaç ufak detayla banyonuzu daha ferah ve daha geniş gösterebilirsiniz.

Küçük banyolara dekorasyon önerileri yazımızla sizlere önemli detaylar aktarmaya çalışacağız. Banyo dekorasyonu yaparken bu ayrıntılar işinize gerçekten çok yarayacak, göreceksiniz!

Banyonuzun metrekaresi küçükse, ihtiyaçlarınıza cevap vermeyen bir büyüklüğe sahipse birkaç küçük hileyle mekanı daha geniş göstermeniz mümkün!

Öncelikle banyoda bulunan, kalabalık gösteren ve göz yoran eşyaları ortadan kaldırmanızı tavsiye ederiz.

Küçük banyolara dekorasyon önerileri arasında ayna kullanımı önemlidir. Dar ve küçük banyolarda bol bol ayna kullanılmalıdır. Bu detay banyonun geniş görünmesini beraberinde getirecektir.

Banyonuzu dekore ederken açık renk fayanslar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle ferah bir hava yakalamış olursunuz.

Banyo dolaplarını doğru konumlandırmak, her noktayı iyi değerlendirmek, dolapların renklerini açık tonlarda seçmekte doğru bir dekorasyona imza attığınızın göstergeleri arasında yer almaktadır. Sizlere önerimiz dolapları standart modellerden seçmek yerine, özel ölçülerle imal ettirmeniz.

Küçük banyolara dekorasyon önerileri denince aydınlatmaya değinmeden geçmek istemiyoruz. Küçük banyolardaki aydınlatma spotlarla ve ledlerle yapılmalıdır. Tavan aydınlatmaları bu tip banyolar için pek uygun değildir.

Çamaşır sepeti seçerken büyük boyutlardan kaçınıp, orta büyüklüklere yönelmeniz yer kazanmanıza yardım edecektir.

Küçük banyoların kurtarıcıları duvar rafları ve köşeliklerdir. Bunları havlular, deterjanlar ve şampuanlar için kullanabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız ayrıntıları göz önüne aldığınızda normalden geniş bir banyo görüntüsüne sahip olabileceğinizi unutmayın!


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Rustik Banyo Dekorasyon Fikirleri

    Birçok banyo dekorasyon modeli bulabilirsiniz. Fakat rustik banyo dekorasyonu bu fikirler içerisinde en doğal olanıdır.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*