Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Küçük Tuvalet Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Küçük Tuvalet Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük Tuvalet Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

tarihinde eklendi

Küçük tuvalet tadilatı yaptıracak okurlarımıza küçük tiyolar vererek işlerini kolaylaştıracağız. Gelin bu detaylara beraber bakalım…

Küçük tuvalet tadilatı adı kadar kolay değildir. Lavaboyu, dolabı, klozeti ve tuvalet için gerekli aksesuarları doğru konumlandırmak gerekmektedir. Yoksa tadilat işiniz tam bir facia ile sonuçlanabilir.

Tadilat fikri kafanızda oluştuğu gibi model ve fikirleri araştırmanızı tavsiye ederiz. Yoksa küçük tuvalet tadilatı aceleye gelecek ve sonuç beklentinizin altında kalabilir. Küçük alanların tadilatı veya dekorasyonu büyüklere kıyasla biraz zorlayıcı gibi gelebilir. Bu sorunu doğru fikirlerle aşabilirsiniz. Doğru fikirlerle fonksiyonel bir alan oluşturabilirsiniz.

Küçük tuvaletlere en uygun lavabo tipi ayaklı olanlardır. Uygun ebadı fayans işini yapacak firma ile görüşerek belirleyebilirsiniz. Lavabo bataryasının da lavabonun büyüklüğüne göre belirlenmesi gerektiğinin altını çizmek istiyoruz.

Küçük tuvalet tadilatı işinde klozet yerini görseldeki gibi konumlandırabilirsiniz. Dilerseniz köşeyi de kullanabilirsiniz. Ama bu durumda alanın biraz daha küçülmesine neden olursunuz.

Tuvalet dolabı için yer kalmadı diye üzülmeyin. Kapı lavabo altını ve üstünü dolap şeklinde düzenlemenize izin vermiyorsa, klozet üstünü değerlendirebilirsiniz. Buraya yapılacak şık bir dolap tuvalet için gerekli temizlik malzemelerini ve havluları depolayabilir. Dolap rengini fayans veya yer karolarına göre belirlemenizdeyse fayda var.

Fayansların renk ve deseni konusuna gelirsek herkesin farklı zevk ve tercihleri vardır. Fakat bize sorarsanız zemin karolarının desenli duvar fayanslarının düz renk olması daha modern bir görüntü vermektedir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*