Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Modern ve Minimalist Beton Lavabolar

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Modern ve Minimalist Beton Lavabolar

Modern ve Minimalist Beton Lavabolar

Son yıllarda oldukça popülerleşen beton lavabolar dekorasyonda doğal ve sade tarzlardan hoşlananlar için ideal bir seçenek.

tarihinde eklendi

Banyonuzda farklılık yaratacak modern fikirler arıyorsanız işe hemen beton lavaboları incelemek ile başlayabilirsiniz. Beton lavabo modelleri hiç şüphe yok ki banyo dekorasyonu için modern ve minimalist tasarımlar arasında. Son yıllarda oldukça popülerleşen beton lavabolar dekorasyonda doğal ve sade tarzlardan hoşlananlar için ideal bir seçenek.

Beton lavabolar ayrıca renginden dolayı bir çok farklı renk ile mükemmel bir uyuma sahiptir. Modern dekorasyonda en çok kullanılan renklerin başında gri geldiği bir gerçek. Doğal yapısı, sadeliği ve banyoda yarattığı farklılık hissi ile beton lavabo modelleri uzun süre daha popülerliğini sürdüreceğe benziyor.

Modern ve Minimalist Beton Lavabolar

Banyonuzun artık eskidiğini ve yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız adım adım banyonuzu şekillendirmeyi düşünebilirsiniz. İşe lavaboyu değiştirmek ile başlayabilirsiniz. Çünkü banyonun karakteristik özelliğini belirleyen en önemli parçanın banyo lavabosu olduğunu söyleyebiliriz.

Banyonuzu yenilirken atmosferi biraz daha özel ve farklı kılmak isteyebilirsiniz. Bunun için beton lavabolar çok uygun elemanlardır. Grinin modern ve estetik havası, betonun soğuk ve doğal tarzı ortaya çok çekici bir banyo dekorasyonu çıkarabilir. Beton lavabolar aynı zamanda bir çok farklı malzeme ile birlikte kullanılabilir örneğin ahşap yada metal, bakır gibi.

modern beton lavabo modelleri

modern beton lavabo modelleri

Beton lavabonun yanına metal eşyalar kullanılırsanız banyoda çok modern ve çekici bir atmosfer yaratma şansınız olabilir. Örneğin, metal aydınlatmalar ve aynalar gri ile muhteşem bir uyum içinde olacaktır. Bu tarz yapacağınız küçük değişikliklerle banyonuza lüks dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Beton lavaboların banyoda çok soğuk bir etki yaratacağını düşünüyorsanız ahşap kullanarak bu soğuk etkiyi minimuma indirmeniz mümkün. Ahşap banyo dolapları, ahşap desenli seramik karolar yada bambu banyo aksesuarları betonun soğukluğunu rahatça ortadan kaldıracak, daha modern ve çekici bir hava yaratacaktır.

Farklı bir öneri ise beton lavabolar yanında demir malzemeler kullanarak daha doğal ve rustik bir tarz yaratabilirsiniz. Ayrıca bu doğallığı arttırmak için pürüzlü beton lavabolar tercih edilebilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • İçinizi Isıtacak Bahar Dekorasyonu Fikirleri

    Bahar geldi gidiyor… Hala bahar dekorasyonu yapmayanlardansanız şimdi harekete geçme zamanı! Evinizi ve içinizi ısıtacak bahar dekorasyonu fikirleri yazımızın devamında…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*