Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Mutfak Tasarımı ve Kırmızı Siyah İkilisi

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Mutfak Tasarımı ve Kırmızı Siyah İkilisi

Mutfak Tasarımı ve Kırmızı Siyah İkilisi

tarihinde eklendi

Kırmızı siyah mutfak tasarımı oldukça iddialı! Fakat en çok tercih edilen ikililer arasında… Kırmızı siyah mutfak tasarımları bu yılında vazgeçilmezlerinden!

Trend Ne Olursa Olsun! Favorimiz Kırmızı Siyah

Mutfak tasarımı 2019 yılında doğal renklere kaysa da, kırmızı siyah ikilisi yerini bu yılda koruyor. Siyah daha çok tezgah ve aksesuarlarda kendini gösterirken, mutfak dolaplarında kırmızının kullanıldığı dikkat çekiyor. Tabiî ki bunun tam tersi tasarımlarda seçenekler arasında yer alıyor.

Kırmızı siyah bir mutfak tasarımında dikkat etmeniz noktalara değinmek istiyoruz. Bu renklerin ne kadar iddialı olduğunun zaten farkındasınızdır. Tasarımı hazırlarken renklerin eşit şekilde dağılması görselliği kusursuzlaştıracaktır. Birde kırmızının doğru tonunu seçmeniz gerekmektedir. Çok canlı, gözü yoran bir ton zamanla mutfakta geçirdiğiniz zamanların keyfini kaçırabilir.

Kırmızı Tezgah Siyah Dolaplar

Bize sorarsanız kırmızı siyah mutfak tasarım harikası bir mutfak için tezgahı kırmızı olarak belirlemek yeterli. Tezgahı veya yerleri kırmızı fayanslarla döşemek ise mükemmel bir seçim. Görselde de örneğini gördüğünüz mutfak tasarımı oldukça sade olmasına rağmen fazlasıyla şık bir örnek.

Açık Raflar

Fakat dikkat ederseniz bu renklerle tasarlanmış mutfak dolapları genel olarak parlak bir yapıya sahip. Yılın en beğenilen modellerinde göz çarpan diğer bir detaysa açık raflar. Fakat yenide siz siz olun açık raflarla mutfağınızın depolama alanlarını minimize etmeyin. Mutfağınızın her bir santimini akıllı çözümler sunan, zekice tasarlanmış depolama alanlarına kullanın.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • İçinizi Isıtacak Bahar Dekorasyonu Fikirleri

    Bahar geldi gidiyor… Hala bahar dekorasyonu yapmayanlardansanız şimdi harekete geçme zamanı! Evinizi ve içinizi ısıtacak bahar dekorasyonu fikirleri yazımızın devamında…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*